zamknij [x]
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wyszukiwanie ofert
Wybierz kategorie
Po numerze oferty
Ostatnio dodane
Licznik odwiedzin
Zdjęcia
Numer oferty: 306

NOWA WOLA / LESZNOWOLA - DZIAŁKA INWESTYCYJNA

Powierzchnia: 15000 m2
Cena: 3 900 000 PLN za całość   (260,00 zł./m2)

Działka inwestycyjna położona w Nowej Woli, gmina Lesznowola w doskonałej lokalizacji, w bardzo dynamicznie rozwijającej się okolicy. 

Według MPZP teren oznaczony symbolem UPST - tereny aktywności gospodarczej - produkcja/usługi w tym budynki wytwórczości, składów, przetwórstwa rolniczego, usług komunikacyjnych (ogólnodostępne parkingi, stacje paliw) i obsługi rolnictwa, usługowe, magazynowe, hurtownie, składy, budynki funkcji mieszanych, zabudowa pomocnicza. Zabudowa do 12m wysokości przy zachowaniu 10% powierzchni biologicznie czynnej.

Dojazd drogą asfaltową (obecnie z jednej strony w przyszłości z dwóch) i ok 300m drogą utwardzoną, dobre połączenie komunikacyjne z Warszawą i Piasecznem. Budowa planowanej trasy S7 umożliwi jeszcze lepszą komunikację a przede wszystkim znacznie podniesie atrakcyjn ość i potencjał inwestycyjny nieruchomości. Możliwość zakupu sąsiedniej działki o powierzchni 4400m2.woda, prąd, gaz, kanalizacja

 
 
©nieruchomoscipiaseczno.pl